Tradeford

TradeFord Bir b2b sitesidir. Kendi sitesinde tanıtımına baktığımızda ise,

” TradeFord.com, binlerce Alıcı ve Tedarikçiyi güvenilir, ortak bir platformda birbirine bağlayan çevrimiçi bir Küresel B2B Platformudur. Hızlı büyüyen uluslararası ticaret destekçilerinden biri olan TradeFord.com, küresel ithalatçılara ürünler, ihracatçılar, tedarikçiler, üreticiler ve toptancılar hakkında kaliteli bilgi sağlar. Son bir yıldır sektörümüze adadık ve platformumuzda dünyanın her yerinden işletmelere hizmet verdik.

Uluslararası alıcılar ve tedarikçiler, TradeFord.com aracılığıyla yüksek kaliteli ticaret ortakları bulabilirler. Zamanla dünyanın dört bir yanından arz ve talep bilgilerini alabilirler. TradeFord’un Giyim, Moda, Kimya, İnşaat, Elektronik, Mobilya, Yiyecek ve İçecek, Sağlık ve Güzellik, Makine, Ulaşım ve daha pek çok sektörden başlayarak tüm büyük endüstrileri kapsayan kaliteli alıcı ve tedarikçilerden oluşan kapsamlı veritabanı.”

Her b2b sitesinde olduğu gibi yine aynı şekilde iki farklı özelliği ile ön plana çıkmaktadır. Eklediğiniz ürünleri yurt dışındaki potansiyel müşterilerinize gösterimini yapmaktadır. İkinci olarak alıcı kişilerin bu siteye girip istedikleri ürünlerin taleplerini bırakmasıdır.

TradeFord Analiz

Alexa değerlendirmesine baktığımızda site sıralamasının 51,065 sıralamaya sahip olduğunu görüyoruz. Ortalamanın biraz aşasında bir değerdir. Ayrıca son 90 gün içerisinde ziyaretçilerinin geldiği ülkelere baktığımızda ise dağılımları şu şekildedir;

  • Hindistan 42.2%

  •  Pakistan 13.7%

  •  Bangladesh 9.2%

Bundan anlaşılacağı üzere sitemiz Asya ülkelerinde oldukça popülerdir. Eğer Asya pazarını hedefliyor iseniz, kayıt olmanız gereken sitelerin başında gelmektedir.

TradeFord Üyelik

Bu b2b sitesi Kullanıcılarına her b2b sitesinde olduğu gibi iki farklı üyelik sunar. Ücretli ve ücretsiz.

ücretsiz üyelik

Ücretsiz üyelik kapsamında size 10 adet ürünü ücretsiz şekilde yüklemeye olanak sağlar. Ayrıca diğer b2b sitelerinin aksine bu b2b sitesinde 20 adete kadar talebi ücretsiz şekilde okuyabilirsiniz. Yine aynı şekilde kendinize ait bir web sitesi size verilecektir. Bu web sitesi oldukça basit bir web sitesidir.

Ücretli Üyelik

Üç farklı ücretli üyelik mevcuttur. Bunlar TradeSmart, Trade Pro ve Trade Maxdır. Diğer b2b sitelerinin aksine 6 aylık üyelik de mevcuttur. Yıllık üyelik ücretleri sırasıyla 500 dolar, 1200 dolar ve 3600 dolardır. Bu paketler sayesinde yükleyeceğiniz ürünlerin sayısı yükselecektir. Ayrıca talep okuma sayısı artacaktır. Yüklediğiniz ürünler ilk sıralarda çıkmaya başlayacaktır.

Tradekey b2b sitesi gibi Asya da popülerdir.Asya kıtası için Tradekey e göre daha baskın olduğu söylenebilir. Ayrıca diğer b2b sitelerine bakmak ister iseniz;

b2b siteleri

TradeFord Üye Ol

ihracatyolu
Tarafından Yazıldı : ihracatyolu ·


Ürünlerinizi tüm Dünyaya tanıtın ve yeni müşteriler bulun → Panele Giriş ←