Eworldtrade

Fırsatların Yeni Adresi EworldTrade

Dış ticaret işlemleri için yapılan pazar araştırmasında uğrak yerlerden biri de eWorldTrade sitesidir. Yurt dışı ticaretine başlayan şirketlerin ilk karşılaştıkları engellerden biri müşteri bulmaktır. Ticaret yurt içi ve yurt dışı olmak üzere iki ayrı safhada işlem gözetir. Kazancını arttırmak isteyen kuruluşlar, hedeflerini yurt içi pazarının ardından yurt dışına taşır. Ulus sınırları aşıldığında pazar yerlerinin de oldukça fazla ve çok çeşitli olduğu göz ardı edilemez bir gerçektir. Denizaşırı ülkelerde bulunan çeşitlilikleri keşfettiğinizde, sağlayacağınız yarar da aynı neticede artacaktır. Fırsatların keşfedilmesi günümüz teknolojisinde, ki bilişimin sınırsız bir altyapıda gelişeceği düşünüldüğünde, kolay ve maliyetsizdir. Artık önemli olan fırsatların çokluğu ya da keşfedilmeyi bekleyen çeşitli müşteri yelpazeleri değildir. Bunlar hâlihazırda mevcut olan avantajlardır.

Avantajları değerlendirme şekli müşteri arayan şirketin sorumluluğundadır. Değerlendiriliş aşamasından önce gelen ise güvenilir müşteri portföyüdür. Bilişim ağlarına katılım sağladığınızda uçsuz bucaksız üretim alanı göreceksiniz. Her ne kadar tesisler somut olarak birer yapı olsalar da üretimin kan akışı sanal sistemde yürütülmeye başlamıştır. Birçok şirket, kaydını herhangi bir internet sitesinde tutmayı önemser hale geldi. Sık ziyaret edilen bir web sitesinde şirket olarak kaydınızın bulunması tercih değil, neredeyse gereklilik haline dönüştü. Bunları düşündüğümüzde, rekabetin internet ağından uzak olması imkansız. Her kuruluş bunun farkında olduğu için müşteri bulmak eskiye oranla daha kolay. Endişe edilmesi gereken nokta güvenilir ticari ortaklar bulmak.

Pazar Araştırmasının Önemi

İyi bir araştırma riskleri minimalize edip, güvenilirliği artıracaktır. Araştırmalar ise yine güvenilir ve sağlıklı kaynaklardan yapılmalıdır. Güvenilir müşteri bulamıyorsanız gayretleriniz ve çalışmalarınız boşuna olacaktır. Dış ticarette başarılı olmanın ve global talep listenizi genişletmenin ana yolu araştırma yapmaktır. Araştırmalarınız sonucunda topladığınız bilgilerle, rekabet ortamında ciddi bir fark yaratacaksınız. Yapacağınız irdelemelerde sizlere yardımcı olacak birçok çevrimiçi bilgi portalı vardır. Bu web sitelerinde küresel alıcılarla karşılaşmanın yanı sıra ithalatçı kişiler ve kuruluşlarla da bir araya gelmeniz mümkün. Hem aradığınız şirketleri bulabilirsiniz hem de yabancı ithalatçıların sizleri bulmasının önünü açmış olursunuz. Arama yaparken aynı zamanda aranan müşteri portföyü haline dönüşürsünüz. Ürünlerinizin de kalitesi yüksekse şansınız da epey yüksek olacaktır. Tüm bunlara kaynaklık eden aracı kuruluşlar B2B siteleridir.

Popüler B2B Sitelerinden Biri: eWorldTrade

Business to business (işletmeden işletmeye) iş modeli; size aradığınız şirketlerle ve ticari ortaklarınızla temas kurmanıza eşlik eder. İhracat iş stratejinizin önemli parçası olan B2B siteleri, profesyonel şirketlerle çalışmanızı sağlar. B2B pazar yerlerinden biri olan eWorldtrade, dijital markalaşma ve web geliştirmede 10 yılı aşkın uzmanlığa sahip kapsamlı bir internet sitesidir. Bünyesinde 500.000’den fazla kayıtlı kullanıcı bulunmaktadır. Dijital ticaret platformu, yeni ve gelişmiş özellikleriyle kullanıcılarına işlevsel bir pazar yeri yaratıyor. Güvenilir ve hızlı altyapısı ile otantik bir platform niteliği taşıyan eWorldtrade, müşteri odaklı uygulamalarını her geçen gün kendine özgü tarzı ile daha da geliştiriyor. Marka geliştirme çabanızın ve rekabeti kazanç ile sonlandırma isteğinizin karşılığını bu platformda bulmanız çok kolay. Kullanışlı ara yüzü ulaşmak istediğiniz bilgileri, kısa sürede karşınıza çıkarıyor. Uluslararası ticaretle uğraşan milyonlarca ticari müşterinin ortak paydada buluştuğu bir kuruluştur. Küresel çapta müşterilerine güvenilir işbirlikleri sunarak şirketlerin kendilerini dünya genelinde ifade etmesine destek oluyor.

eWorldTrade Kendisini Nasıl Tanımlıyor ?

Misyonunu “alıcıların ve tedarikçilerin çıkarına en iyi şekilde çalışacak hızlı ve güvenilir bir ticaret platformu oluşturmaktır” şeklinde tanımlayan kuruluş; ticarette şeffaflık ve kaliteli hizmet garantisi sunmaktadır. İhracat ve ithalatta işbirliği arayışında olan ticari şahıslara, benzersiz marka olanağı sunarak etkili dijital uzmanlık yeteneği kazandırma vizyonunu taşımaktadırlar. İyi tasarlanmış stratejileriyle eWorldTrade; toptancılar, perakendeciler, alıcılar, satıcılar ve aracılar gibi tüm iş ortaklarına zaman veya yer sınırlaması olmaksızın birbirleriyle çevrimiçi ortamda güvenli bir şekilde ticaret anlaşmaları yapma fırsatı sunar.

eWorldTrade, Amerika Birleşik Devletleri merkezli ve burada gelişen, operasyonel ofisleri Çin, Nijerya ve Pakistan’da bulunan işletmeler arası bir pazar yeridir. Köklü ve tanınmış bir çevrimiçi pazarlama yeri olarak bilinmektedir. Reckon Media LLC’nin bir yan kuruluşudur. Yılların deneyimine sahip Reckon Media LLC, kendisini dünyanın dört bir yanındaki işletmeler ve bireyler için hayalleri besleyen ve olağanüstü çözümler sunan dijital bir ajans olarak tanımlar. Dijital pazarlama ve teknoloji endüstrisinde oldukça gelişmiş yapıdadır. eWorldTrade dünyanın dört bir yanından 220’den fazla ülkeye iş fırsatı sağlar. Küresel elektronik pazar yerlerinden biri olan portal, sunduğu kaliteli hizmetle bilinirliliğini arttırmaktadır. eWorldTrade aracılığıyla işletmeler, kendi ürünlerini daha önce hiç erişme olanağı bulamadıkları bir kitleye kolayca pazarlayabilirler. Kuruluşun hedefi; şirketleri sınır ötesi ticarete teşvik etmek ve şirketlere e-ticaret imkânı sunup maliyeti en aza indirerek, ülkelerin yurt içi hâsılalarında artış yakalamaktır. Markaları ne kadar küçük, orta veya büyük olursa olsun işletmeler, toptancılar, perakendeciler, alıcılar, satıcılar ve aracılar için fırsatlar sunarak onları ve ürünlerini uluslararası ticaret pazarında daha geniş bir yelpazeye ulaştırma hedefine sahiptir.

Kullanışlı Yapısı İle eWorldTrade Müşterilerine Birçok Kolaylık Sağlıyor

Kapsamlı bir e-ticaret sitesi olan eWorldTrade, tüm alıcıların ve satıcıların ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla özel olarak tasarlanmış çok sayıda akıllı ve gelişmiş işleve sahiptir. Sınırsız sayıda olanakların olduğu uluslararası ticaret endüstrisinde, karmaşıklık içinde boğulmadan arzu edilen sonuca kolayca ulaşılmasını sağlar. Seçenekler arasından ayrıştırma yöntemiyle doğru sonuca ulaşmak diğer elektronik kuruluşlara göre çok daha pratik. Kullanıcılarına hızlı, verimli ve maliyeti düşük hizmet sunma amacını taşımanın yanı sıra, yüzde yüz memnuniyet sağlamaya çalışır. Yerel ürünlerin ve işletmelerin dünya genelinde sesini duyurmasına öncülük etmek için kurulmuştur. İçinde bulunan gıda, telekomünikasyon, çeşitli ekipmanlar, perakende, teknik hizmetler, tıbbi ürünler, sigorta, lojistik, teknik hizmetler ve çok daha fazla endüstriyel ürünle geniş bir kategoriye sahiptir.

eWorldTrade Dış Ticarette Güvenilir Araştırma Deneyimi Sunuyor

Ticareti sınırlı kapasite ile yapmaya çalışan alıcı ve satıcılar, kendi güçlerine uygun bir talebi hedef pazarında bulmakta zorlanırlar. Araştırma yaparak müşteri yelpazesi genişletilse de bunların arasından şüpheli olanları fark etmek kolay bir iş değildir. Herkes tehditten uzak ve güvenilir bir ortamda kaliteli hizmet arzular. Şüpheli ortamlarda vakit kaybetmenize ve kâr yerine zarar etme riskiyle baş başa kalmanıza gerek olmadan profesyonelleşmiş iş ortaklarıyla buluşma imkanını elde etmek istiyorsanız; eWorldTrade aradığınız kriterlere çok uygun bir B2B sitesidir. Müşteri portföyü oluşturmak ana hedeflerden biri olsa da markanızın bilinirliliğini arttırmak da prensiplerinizin arasında olmalıdır. Bunun yolu markanıza yatırım yapmaktan geçiyor. Global B2B sitelerinin kayıt rehberinde yer almak ürünlerinizi tanıtma yeri bulacağınız için kullanışlı ve gerçekçi sitelerdir. Kurumsallaşmış bir B2B tercih etmek, yatırımlarınızın uzun vadede kalıcı ve güçlü bir temel ile canlılık kazanmasını sağlar.

Daha Fazla Zaman Kaybetmeden eWorlTrade’i Ziyaret Edin

Dünya geniş ölçekte bir iş ağı oluşturmuş haldeyken hiçbir kuruluş, şirket, ihracat ve ithalatçı birimler, küçük, orta ve büyük ölçekli yapılar, tedarikçiler ve tedarik zincirleri, bireysel veya ortak paydaşlı alıcı ve satıcılar bu iş ağından uzak kalmak istemez. Etkileşiminiz ne kadar çok ve çeşitli olursa kazancınızı doğru yönde ani şok riskinden uzakta kalarak yüksek limitlerde tutabilirsiniz. Kalitesi yüksek bir e-ticaret portalında sabit bir konumda bulunmayı istiyorsanız eWorldTrade tam da size göre. Ürünlerinizin ilişiğini çoğaltın ve bu sayede popüler bir marka haline dönüşün. eWorldTrade size sayısı belirsiz gelir getirici ipucu sunuyor. En hızlı büyüyen business to business kuruluşlarından biridir. Yenilikçi ve canlı büyüme hızı ile pazarda kayda değer bir itibar elde etmesinin arkasında doğru şekilde hareket etmesi yatıyor. Siz de dünyadaki ticari işbirliğine katılmak için daha fazla beklemeyin ve eWorlTrade’i mutlaka ziyaret edin.

EworldTrade’e Kayıt Olun

ihracatyolu
Tarafından Yazıldı : ihracatyolu ·


Ürünlerinizi tüm Dünyaya tanıtın ve yeni müşteriler bulun → Panele Giriş ←