Allbiz

Allbiz Nedir ?

All.biz All.biz ulusal ürün ve hizmetlerin dünya çapındaki iç ve dış pazarlarda 26 dilde tanıtımına odaklanan, önde gelen çevrimiçi mal ve hizmet rehberidir. 1999 yılında ortaya çıkışının temelleri atılırken 2006 yılında çevrimiçi tanıtım pazarında faaliyete başladı. All.biz’in 13 ülkede ofisi bulunmaktadır. Kendi verilerine göre yılda 89 ülkeden 220 milyon kişi, 1300 şirket ve 20 milyon mal ve hizmet kaydı bulunmaktadır. Tüketici ve üretici pazarı olarak işletmeden işletmeye (B2C) ve işletmeden tüketiciye (B2B) şeklinde hizmet vermektedir.

Allbiz Nasıl Çalışır ?

Allbiz, şirketlerin kendi temsilciliklerini oluşturmalarına ve sağlanan ürün ve hizmetler hakkında bilgi göndermelerine olanak tanır. Uluslararası alanda hizmet veren Allbiz, bir e-ticaret merkezidir. Bu yolla dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçileri bulabilir ve onları müşteri portföyünüze ekleme şansı elde edebilirsiniz.

Daha küçük şirketlerin küresel bir ağda işlerini kolayca yönetmeleri için mükemmel bir fırsat sağlayarak, dünya çapında ürün ve hizmetlerinde geniş kullanılabilirlik ve yüksek derecede güven sağlar.

Temsilcilikleri Nerelerde Bulunur ?

Merkezi Kıbrıs, AB Bölgesi’nde bulunan allbiz, 24 temsilciliğe daha sahiptir. Bu temsilcilikler; Rusya, Ukrayna, Kazakistan, Moldova, Azerbaycan, Özbekistan, Gürcistan, Polonya, Romanya, Yunanistan, Mısır, Hindistan ve Çin ülkelerinde bulunmaktadır. İşletmelere çevrimiçi alanda ortak bulmalarına, alıcılar hakkında bilgi edinimi sağlanmasına destek olan bir kuruluştur. Google Analytics’e göre dünyanın her yerinden günlük ziyaretçi sayısı 700 bine ulaşıyor.

Sağladığı Dil Desteği Ve Daha Fazlası

Dil kategorisinde 26 farklı dili destekliyor. Bunlardan bazıları; İngilizce, Almanca, İspanyolca, Fransızca, Portekizce, Rusça, Ukraynaca, Lehçe, Romence, Macarca, Bulgarca, Felemenkçe, Çince, Çekçe, Türkçe, İtalyanca, Arapça, Farsça, Japonca, Korece, Vietnamca, Yunanca’dır. Birçok dilde destek sağlaması anlaşılabilirliğini arttırmaktadır. Alıcı ya da satıcılar ana dillerinde araştırma yapabilir ve yaşadıkları ülkenin lokasyonuna göre siteyi kullanabilirler.

26 dilde aynı anda görüntülenen bir katalogdaki bilgiler, şirketlerin ürünleri herhangi bir yerde aramasına, almasına ve satmasına olanak tanır.

Allbiz, öncelikle küçük ve orta ölçekli işletmelerin temsilcileri için ilgi çekici bir kuruluştur. İşletmelerin internet üzerinden küresel pazara erişimlerini büyük ölçüde kolaylaştıracak. Ayrıca ihracat yapan şirketler ve dış pazara ürün tedarik etmekle ilgilenen şirketler için oldukça avantajlıdır.

Ciddi yatırımlar ile faaliyet gösteren kurumsal siteler için uygun maliyetli bir alternatiftir. Küresel arama motorlarında iyi konumlara sahip olduğu için, internette maksimum etkiyi elde etmek adına kısa sürede ve minimum maliyetle faaliyet gösterilmesine imkan tanır.

ihracatyolu
Tarafından Yazıldı : ihracatyolu ·


Ürünlerinizi tüm Dünyaya tanıtın ve yeni müşteriler bulun → Panele Giriş ←