Hizmetlerimiz

İhracat Yolu, yurt dışından yeni müşteriler bulmak isteyen firmalara bir çok alanda hizmet vermektedir. Türkiye'deki firmaların yurt dışından müşteri bulmasına yarayacak bir çok hizmeti bünyemizde topladık. Bu sayede daha iyi hizmet alabilirsiniz ve daha uygun maliyetle bu hizmetlere erişebilirsiniz.

Talepler

Dünyadan gelen alım taleplerine erişebilirsiniz. Bu talepler birçok ülkeden gelmektedir. Alıcı firmalar, almak istedikleri ürünleri taleplerinde belirtmektedir. Size uyan taleplerdeki kişiler ile iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede ürünlerinizi firmalara gösterebilir, onlardan sipariş alabilirsiniz. Taleplerin kalitesini gösteren üç farklı değerlendirme mevcuttur. Bunlar sırasıyla yıldız olmayan, tek yıldız, çift yıldız ve üç yıldızdır.

Yıldızsız talepler, standart tüm dünyadan gelen taleplerdir. Bir çok talep sitesinde karşılaştığınız taleplerdir. Alibaba, go4worldbusiness, tradewheel, tradekey ve diğer talep ve b2b sitelerinde bu talepler vardır. Buradaki alıcı firmalar almak istediği ürünleri tüm dünya genelindeki satıcı/üretici firmalardan istemektedir. Bu sebepten dolayı bu alıcılar ile iletişim kurma ve satış gerçekleştirme oranı düşüktür.

Tek yıldızlı talepler, genel olarak Türk firmalarına/üreticilerine gönderilmiş taleplerdir. Alıcı olan firma, sadece Türkiyeden bu ürünü tedarik etmek istiyordur. Bu firmalar almak istedikleri ürünleri Türkiyedeki bulunan firmalardan almak istemektedirler. Bundan dolayı Bu firma veya alıcı kişilere iletişim kurmanız ve ürün satmanız daha kolay olacaktır.

Çift yıldızlı talepler, şu anda Türkiyeden ürün alan veya Türkiye'de kargo firması, ajentası bulunan firmalardır. Bu firmalar, hali hazırda Türkiyedeki firmalardan ürün almaktadır fakat başka firmaların da ürünlerini incelemek ve almak isteyen firmalardır. Bu firmaların avantajı ise, Türkiyeden ürün aldıkları için kargo ve ödeme sistemleri kuruludur. Bu firmaların bir çoğuna yurt içindeki bir alıcıya ürün satar gibi ürün satabilirsiniz.

Başlangıç Talep Paketi
0$/Yıllık
Panele giriş yapıp firmanızı eklemeniz yeterlidir. Ardından paket aktif olur.
 • Ücretsiz
 • Gün içerisinde rastgele iki talebi görebilirsiniz.
Standard Paket
49$/Yıllık
Gelen tüm yıldızsız talepleri görebilirsiniz.
 • Yıldızsız tüm gelen talepleri görebilirsiniz.
 • Yıldızsız talepler, b2b sitelerinden gelen talepleri içermektedir. Bu siteler alibaba, go4worldbusiness, tradewheel, tradekey ve diğer tüm b2b siteleri ve export sitelerini kapsamaktadır.
 • Yıldızsız taleplerde Konsimento ve diğer alanlardan gelen taleplerde bulunmaktadır.
 • 1 yıllıktır.
Gold Paket
149$/Yıllık
Gelen tüm talepleri görebilirsiniz.
 • Çift yıldızlı talepleri görebileceksiniz. Çift yıldızlı talepler, hem Türkiye'den ürün almak isteyen firmaları hemde Türkiye'de kargo firması bulunan veya ajentası bulunan firmalardan oluşmaktadır. Bu firmalara ihracat yapmak diğer firmalara göre oldukça kolaydır. Taşıma ve ödeme sistemleri kurulu olduğu için yurt içindeki bir firmaya ürün satmak kadar kolay olabilmektedir.
 • Tek yıldızlı talepleri görebileceksiniz. Tek yıldızlı talepler, Türkiye'den ürün almak isteyen firmalardan oluşmaktadır. Yıldızsız taleplere göre geri dönüş oranı oldukça yüksektir.
 • Yıldızsız mesajları görebileceksiniz. Standard paketteki her özellikten yararlanabileceksiniz.
 • 1 yıllıktır.
Gold Premium
1999$/Yıllık
Gelen tüm mesajları okuyabilirsiniz. Dünya genelindeki ürünlerinizin alıcısı olabilecek firmalara tanıtımız yapılır.
 • Bu paketi, sadece büyük firmalara tavsiye etmekteyiz. ihracat departmanı olan firmalar için oldukça yararlıdır. Lütfen bu paketi satın almadan önce bizimle iletişime geçiniz.
 • Gold paketin sahip olduğu tüm özelliklerden yararlanabileceksiniz.
 • Seçtiğiniz toplamda 15 farklı ülkede, alıcıların yoğunlukta olduğu alanlarda reklamlarınız internet aracılığı ile verilecektir. Örnek ise, Hazır giyim üzerine ürünleriniz mevcut. Fas ülkesini seçtiniz. Fas ülkesindeki hazır giyim ve tekstil toptancılarının/ithatçılarının bulunduğu konumlarda özel olarak sizin reklamınız ve ürünlerinizin reklamı verilir, bu sayede direk olarak firmanız için alıcı bulmuş olursunuz.
 • 1 yıllıktır.

Alibaba

Ürünlerinizi Alibaba'da satmak istiyorsanız, gidebileceğiniz iki yol mevcuttur: Bunlardan birincisi, standard olarak alibabaya kayıt olursunuz, yaklaşık 1800 dolar bir ödeme alibabaya yaparsınız ardından isterseniz bizden alibaba danışmanlık ücreti alabilirsiniz (yıllık 400 dolardır). Toplam maliyetiniz 2200 dolar olur. Veya bizim kurduğumuz ortak Alibaba sistemine kayıt olup, bize bağlı olan bir gold plus üyeliğine sahip bir Alibaba hesabından ürünlerinizi gösterebilirsiniz. Her iki pakette de, ürünleriniz bizim tarafımızdan yüklenir, bizim tarafımızdan güncellenir ve kontrol edilir. Sizden sadece ürün fiyat bilgisi, ürünlerin görselleri ve şirket bilgileriniz istenmektedir. Ürünlerinize mesaj geldiği zaman bu mesajlar whatsapp üzerinden size iletilmektedir.

Birinci pakette, size yılda 60 mesaj gelecek ise, ikinci paket (ortak hesapta) size yılda ortalama 40 mesaj gelecektir. Ürünlerinize mesaj gelmeme ihtimalini düşünerek, ilk kez Alibaba'da ürün sergileyecekseniz, daha düşük risk içerdiği için ikinci paket (ortak hesap) sizin için daha mantıklıdır.

Ortak hesapta, ürünlerinizin alt kısmında kendi firmanız olacaktır. Bu bilgileri sizden almaktayız. Ürünlerinize mesaj geldiği zaman, bu mesaj size alıcının telefon bilgisi veya e-mail bilgisi ile anında gönderilecektir. Ürünlerinizi almak isteyen alıcı ile direk iletişime geçebileceksiniz.

Ücretsiz Alibaba Hesabı
$0/Yıllık
1 ila 3 adet ürününüz alibaba da yayınlansın.
 • Ücretsiz
 • Panele giriş yapıp firmanızı ekledikten sonra firmanıza ait ürünleri ürünlerim kısmından ekleyiniz. Firmalar arasından rastgele seçilen ürünleri düzenli olarak alibaba'da 3 haftalığa yayınlamaktayız. Yayınlanmayan ürünleriniz diğer b2b sitelerinde 3 ay boyunca yayınlanabilir. Her firma yılda en fazla 2 kere bu durumdan yararlanabilir. Yoğunluğa göre ürünlerinizin yayınlanmama durumu mevcuttur.
Ortak Alibaba Paket
249$/Yıllık
bir yıl boyunca ürünleriniz ortak alibaba hesabında yayınlansın.
 • Ortak hesap, bize bağlı bir alibaba hesabının yaklaşık 10 farklı firmaya pay edilmesiyle oluşturulmuş bir sistemdir. Bu sayede firmalar, alibabaya yıllık 2000 dolar ödemek yerine 249 dolar gibi bir ücretle alibaba'da ürünlerini sergilemektedirler. Ürün yüklemesi, ürün güncellenmesi, ürünleri takibi gibi bir çok durumu biz halletmekteyiz. Sizden sadece firma bilgilerinizi ve ürün bilgilerini almaktayız. Ardından bu ürünlerinizin yüklemesini gerçekleştirmekteyiz. Alibaba'da ürününüze mesaj geldiği zaman, mesajı whatsapp üzerinden alıcının telefon numarası veya e-mail adresini ile birlikte iletmekteyiz.
 • ürünlerinizin en fazla 30 tanesi bir yıl boyunca gold plus alibaba hesabında yayınlansın. Ücretsize göre müşteri bulma oranınız 23 kat daha fazladır.
 • İlk defa alibaba'da ürünlerinizi sergileyecekseniz, size bu paketi önermekteyiz.
 • 1 yıllıktır
Bireysel Alibaba Hesabı
$2699/Yıllık
Bir yıl boyunca alibaba gold plus hesabınızda ürünleriniz yayınlansın.
 • Sizin için açtığımız gold plus alibaba hesabında ürünleriniz bir yıl boyunca yayınlanır. Bu sayede daha fazla müşteriye ulaşabilirsiniz.
 • Ürünlerinizin yüklenmesi, denetlenmesi ve güncellenmesi bizim tarafımızdan sağlanır. Ürünlerinize mesaj geldiği an size iletilecektir.
 • 300 adet ürün yükleme imkanına sahip olursunuz.
 • Alibaba ödemenizin yaklaşık 2300 dolarını almaktadır. Bundan dolayı ödeme yapmadan önce bize danışınız.
 • Üyelik 1 Yıllıktır.

B2B siteleri

Alibaba gibi bir çok b2b sitesi mevcuttur. Biz kendi bünyemizde aynı alibaba'daki sistemin aynısını diğer b2b siteleri içinde kurduk. Fakat diğer b2b sitelerinde bireysel ve ortak hesap arasında çok az fark olduğu için sadece ortak hesap hizmetimiz mevcuttur. Açıkçası diğer b2b sitelerine bireysel üyelik ücreti ödemenizi doğru bulmamaktayız. Sizi bu gereksiz masraftan kurtarmak için ortak hesap üzerinden ilerlemekteyiz. B2B siteleri ise, go4worldbusiness, tradewheel, exporthub, ec21, ecplaza, ec21, eworldtrade, all.biz, tradekey dir. Türk üreticilerinin en çok müşteri bulduğunu düşündüğümüz b2b siteleri ise sırasıyla: go4worldbusiness, tradewheel, exporthub dır.

1 B2B Sitesi
89$/Yıllık
Seçtiğiniz bir b2b sitesine ürünleriniz yüklenir.
 • En fazla 30 ürün yükleyebilirsiniz.
 • Seçtiğiniz b2b sitesine ürünleriniz yüklenir. Seçebileceğiniz b2b siteleri : go4worldbusiness, tradewheel, tradekey, exporthub, allbiz, ec21, ecplaza
 • 1 yıllıktır.
2 B2B Paketi
149$/Yıllık
Seçtiğiniz iki b2b sitesine ürünleriniz yüklenir.
 • En fazla 30 ürün yükleyebilirsiniz.
 • Seçtiğiniz b2b sitesine ürünleriniz yüklenir. Seçebileceğiniz b2b siteleri : go4worldbusiness, tradewheel, tradekey, exporthub, allbiz, ec21, ecplaza
 • 1 yıllıktır.
4 B2B Sitesi
249$/Yıllık
Seçtiğiniz dört b2b sitesine ürünleriniz yüklenir.
 • En fazla 30 ürün yükleyebilirsiniz.
 • Seçtiğiniz b2b sitesine ürünleriniz yüklenir. Seçebileceğiniz b2b siteleri : go4worldbusiness, tradewheel, tradekey, exporthub, allbiz, ec21, ecplaza
 • 1 yıllıktır.

Google Aramalarında Çıkmak

Google ve Yandex için verdiğimiz hizmetlerden bir tanesi de aramalardan potansiyel müşteriler bulmanızı sağlamaktır. Amerika daki bir firma toptan bir şekilde ürün almak istediği zaman Google’a bunu yazarak aratır. Bu kelimeler “wholesale turkish oil” “wholesale turkish shirt” wholesale shirt from turkey” şeklinde olabilmektedir. Normalde Google ile yurt dışında reklam verebilirsiniz. Fakat bu durum oldukça maliyetlidir. Bundan dolayı biz seo (Arama Motoru Optimizasyonu) yardımı ile üst sıralarda çıkmanızı sağlamaktayız. Bunu genelde yurt dışı için açtığımız blog sitelerinde yayınlayarak yapmaktayız.

Zeytinyağı üreticisi olduğunuzu varsayalım; yurt dışına zeytin yağı satmak istiyorsunuz, bize Google yardımı ile yurt dışından müşteri bulmak istediğinizi belirttiniz. Biz sizin için kelimeleri belirliyoruz: “Wholesale turkish olive oil” , “olive oil from turkey” gibi. Dünyada herhangi bir ülkenin arama motoruna bu kelimeler yazılsa sizi ilk sayfalarda, ilk sıralarda göstermeye çalışıyoruz. Bu sayede birçok yeni müşteri bulma imkanınız oluyor. Bu hizmetimiz için firmalardan herhangi bir görsel veya yazı istemiyoruz. Bunları profesyonel ekipler hazırlamaktadır. Sizden isteğimiz ,ürünleriniz yurt dışından hangi isimle aranabilir? Sadece bunu bize bildirmeniz yeterlidir. Bu durum araştırma süremizi 3 günden 1 güne kadar düşürebilmektedir.

1 Google Yazısı
69$/Yıllık
Blog sayfasında sizin için bir tane yazı yazılır.
 • Sattığınız ürün hakkında blog sayfasında bizim hazırladığımız ürün tanıtım yazınız yazılır. Bu sayede Yurt dışındaki google aramalarında, bu ürünü Türkiyeden almak isteyen kişiler bu yazı sayesinde size ulaşacaklardır.
 • Her bir ürün tipi için bir yazı yazılır. Elma ve şeftali satıyorsanız, ayrı ayrı iki yazı yazılması gerekmektedir.
 • 1.5 yıllıktır
3 Google Yazısı
149$/Yıllık
Blog sayfasında sizin için üç tane yazı yazılır.
 • Sattığınız ürün hakkında blog sayfasında bizim hazırladığımız ürün tanıtım yazınız yazılır. Bu sayede Yurt dışındaki google aramalarında, bu ürünü Türkiyeden almak isteyen kişiler bu yazı sayesinde size ulaşacaklardır.
 • Her bir ürün tipi için bir yazı yazılır. Elma ve şeftali satıyorsanız, ayrı ayrı iki yazı yazılması gerekmektedir.
 • 1.5 yıllıktır.
7 Google Yazısı
299$/Yıllık
Blog sayfasında sizin için yedi tane yazı yazılır.
 • Sattığınız ürün hakkında blog sayfasında bizim hazırladığımız ürün tanıtım yazınız yazılır. Bu sayede Yurt dışındaki google aramalarında, bu ürünü Türkiyeden almak isteyen kişiler bu yazı sayesinde size ulaşacaklardır.
 • Her bir ürün tipi için bir yazı yazılır. Elma ve şeftali satıyorsanız, ayrı ayrı iki yazı yazılması gerekmektedir.
 • 1.5 yıllıktır