Hizmetlerimiz

İhracat Yolu, yurt dışından yeni müşteriler bulmak isteyen firmalara bir çok alanda hizmet vermektedir. Türkiye'deki firmaların yurt dışından müşteri bulmasına yarayacak bir çok hizmeti bünyemizde topladık. Bu sayede daha iyi hizmet alabilirsiniz ve daha uygun maliyetle bu hizmetlere erişebilirsiniz.

Talepler

Dünyadan gelen alım taleplerine erişebilirsiniz. Bu talepler birçok ülkeden gelmektedir. Alıcı firmalar, almak istedikleri ürünleri taleplerinde belirtmektedir. Size uyan taleplerdeki kişiler ile iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede ürünlerinizi firmalara gösterebilir, onlardan sipariş alabilirsiniz. Taleplerin kalitesini gösteren üç farklı değerlendirme mevcuttur. Bunlar sırasıyla yıldız olmayan, tek yıldız, çift yıldız ve üç yıldızdır.

Başlangıç Talep Paketi
$0/Yıllık
En son gelen rastgele üç talebi ücretsiz okuyabilirsiniz.
Paket içeriği:
Gold Paket
$149/Yıllık
Sektörünüze Gelen tüm talepleri görebilirsiniz.
Paket İçeriği:
Gold Premium
$749/Yıllık
Gelen tüm talepleri okursunuz ve ürünlerinize özel talepler gelir.
Paket içerir:

Alibaba

Ürünlerinizi Alibaba'da satmak istiyorsanız, gidebileceğiniz iki yol mevcuttur: Bunlardan birincisi, standard olarak alibabaya kayıt olursunuz, yaklaşık 1800 dolar bir ödeme alibabaya yaparsınız ardından isterseniz bizden alibaba danışmanlık ücreti alabilirsiniz (yıllık 400 dolardır). Toplam maliyetiniz 2200 dolar olur. Veya bizim kurduğumuz ortak Alibaba sistemine kayıt olup, bize bağlı olan bir gold plus üyeliğine sahip bir Alibaba hesabından ürünlerinizi gösterebilirsiniz. Her iki pakette de, ürünleriniz bizim tarafımızdan yüklenir, bizim tarafımızdan güncellenir ve kontrol edilir. Sizden sadece ürün fiyat bilgisi, ürünlerin görselleri ve şirket bilgileriniz istenmektedir. Ürünlerinize mesaj geldiği zaman bu mesajlar whatsapp üzerinden size iletilmektedir.

Başlangıç Alibaba Paketi
$0/Yıllık
1 ila 3 adet ürününüz alibaba da yayınlansın.
Paket içeriği:
Ortak Alibaba Paketi
$249/Yıllık
bir yıl boyunca ürünleriniz ortak alibaba hesabında yayınlansın.
Paket İçeriği:
Bireysel Alibaba Paketi
$2699/Yıllık
Bir yıl boyunca alibaba gold plus hesabınızda ürünleriniz yayınlansın.
Paket içerir:

B2B siteleri

Alibaba gibi bir çok b2b sitesi mevcuttur. Biz kendi bünyemizde aynı alibaba'daki sistemin aynısını diğer b2b siteleri içinde kurduk. Fakat diğer b2b sitelerinde bireysel ve ortak hesap arasında çok az fark olduğu için sadece ortak hesap hizmetimiz mevcuttur. Açıkçası diğer b2b sitelerine bireysel üyelik ücreti ödemenizi doğru bulmamaktayız. Sizi bu gereksiz masraftan kurtarmak için ortak hesap üzerinden ilerlemekteyiz. B2B siteleri ise, go4worldbusiness, tradewheel, exporthub, ec21, ecplaza, ec21, eworldtrade, all.biz, tradekey dir. Türk üreticilerinin en çok müşteri bulduğunu düşündüğümüz b2b siteleri ise sırasıyla: go4worldbusiness, tradewheel, exporthub dır.

Bir B2B Sitesi
$89/Yıllık
Seçtiğiniz bir b2b sitesine ürünleriniz yüklenir.
Paket içeriği:
İki B2B Sitesi
$149/Yıllık
Seçtiğiniz iki b2b sitesine ürünleriniz yüklenir.
Paket İçeriği:
Dört B2B Sitesi
$2699/Yıllık
Seçtiğiniz dört b2b sitesine ürünleriniz yüklenir.
Paket içerir:

Google Aramalarında Çıkmak

Google ve Yandex için verdiğimiz hizmetlerden bir tanesi de aramalardan potansiyel müşteriler bulmanızı sağlamaktır. Amerika daki bir firma toptan bir şekilde ürün almak istediği zaman Google’a bunu yazarak aratır. Bu kelimeler “wholesale turkish oil” “wholesale turkish shirt” wholesale shirt from turkey” şeklinde olabilmektedir. Normalde Google ile yurt dışında reklam verebilirsiniz. Fakat bu durum oldukça maliyetlidir. Bundan dolayı biz seo (Arama Motoru Optimizasyonu) yardımı ile üst sıralarda çıkmanızı sağlamaktayız. Bunu genelde yurt dışı için açtığımız blog sitelerinde yayınlayarak yapmaktayız.

Bir Google Yazısı
$69/Bir Buçuk Yıllık
Blog sayfasında sizin için bir tane yazı yazılır.
Paket İçeriği:
Üç Google Yazısı
$149/Bir Buçuk Yıllık
Blog sayfasında sizin için üç tane yazı yazılır.
Paket içeriği:
Yedi Google Yazısı
$299/Bir Buçuk Yıllık
Blog sayfasında sizin için yedi tane yazı yazılır.
Paket içerir: